Thessaly >
Néa Meságkala
Hotely a apartmány Néa Meságkala, všechna ubytování v Néa Meságkala
3 hvězdičkové hotely v Néa Meságkala
Zobrazit více + Méně -
Nostos Apartments
Platonos & Aristotelous Str, Nea Messagala, Néa Meságkala, Řecko
3–hvězdičkový Nostos Apartments Néa Meságkala nabízí hostům sdílenou společenskou místnost a barbecue grily. K dispozici je parkoviště poblíž a Wi-Fi ve veřejných prostorách.
Hotel Golden Sun
Nea Mesagkala, Néa Meságkala, Řecko
Obsahující sejf a 24-hodinovou bezpečnostní službu, hotel Hotel Golden Sun najdete ve vzdálenosti 1 km od centra města Néa Meságkala. Hotel má snadný přístup na soukromou pláž ve městě Néa Meságkala.
Doporučené hotely v Néa Meságkala
Zobrazit více + Méně -
- Villa Bella Vista
- Vila Akis House
- Costa Petra - Luxury Seaside Cottage With Garden - Vacation House For Families In Greece
- Alba Villa
- Apartmán Haus Andreas
- Verde Home
- Mesaggala Palace No 3 Firstline Sea
- Mesaggala Palace No 7
- Mesaggala Palace No 9
- Villa Yianna
- Apartmán Mesangala Sunrise
- Mesaggala Palace No 5 Firstline Sea
- Mesaggala Palace No 8
- Nea Mesangala Apartment Family Aleksandrov
- Vila Luxury House Andrijana
- Noufara Apartments
- Apartmán House Of Colors
- Matinas Rooms
- Akrotiri Rooms
- Marble Villa
- Ανατολή Apartment
- Mesaggala Palace No10
- Golden Beach Sea View
- Mesaggala Palace No 4
- Mesaggala Palace No 2 Firstline Sea
- Sapphire Apartment , Beachfront Family Apartment For 4 With Private Garden, 1-Minute Walk To The Beach
- Mesaggala Palace No 6
- Mesaggala Palace No 1 !!! Firstline Sea
- Top Strandhuis Aan Zee!
- Anastasia Gardens Villa
- Vila Vasiliki
Villa Blue Flag
Καστρι Λουτρο, Néa Meságkala, Řecko
Vila Villa Blue Flag Néa Meságkala je umístěna 4 km od Nei Pori Beach, je 2-ložnicové ubytování s terasou. Toto plážové ubytování může ubytovat až do 6 hostů.
Strandhaus Nea Mesangala Am Olymp
Nea Mesangala, Néa Meságkala, Řecko
Vila Strandhaus Nea Mesangala Am Olymp nabízí terasu, nachází se v plážové oblasti města Néa Meságkala.
Vynikající
(1 recenzi)