Tesalia >
Agia Kiriaki (Magnesia)
Agia Kiriaki (Magnesia) hoteluri și apartamente, toate cazările în Agia Kiriaki (Magnesia)
Αγία Κυριακή Traditional Guesthouse
Αγία Κυριακή, Τρίκερι, Agia Kiriaki (Magnesia), Grecia
Atracțiile turistice din zonă, inclusiv Agia Kyriaki, se află la 5 minute de mers pe jos de Αγία Κυριακή Traditional Guesthouse Agia Kiriaki de 4 stele.
Excelent
(1 recenzie)
Hoteluri recomandate în Agia Kiriaki (Magnesia)
Arată mai mult + Mai puțin -
- Seagull House 2 Apartment
- Dimitris House Apartment
- Sunny Days Beach House
- Filenias Seaside Rooms
- Seagull House Apartment
- Traditional Trikeri Escape House
- Kassi'S Seaside Escape Villa
- Trikeri Pleasant Stay
- Seagull House 3 Apartment
- Anemologio Fine Village Living
- Seagull House 4 Apartment
- Aglaia'S Traditional House
- Xlimos House Villa
- Georgia's Villa
- Sea Side Studio With Balcony And Sea View
- Wavy Sea-View House Apartment
- Apartment By The Sea, Mylos Trikeri
- Agia Kiriaki Rooms
Seesea Seafront Apartments #3
Eparchiaki Odos Trikeriou-Agias Kiriakis, Agia Kiriaki (Magnesia), Grecia
Amplasat la 13 minute de mers pe jos de Agia Kyriaki, Seesea Seafront Apartments #3 Agia Kiriaki permite oaspeților să exploreze numeroase destinații turistice din apropiere.
Traditional Mansion Kliaris
Αγία Κυριακη 1 Διαμέρισμα 2 Ορόφου, Agia Kiriaki (Magnesia), Grecia
Atracțiile turistice din zonă, inclusiv Agia Kyriaki, se află la numai 150 metri de hotelul Traditional Mansion Kliaris Agia Kiriaki.
Excelent
(1 recenzie)